Податки та законодавство, Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Стало відомо, скільки в Україні є бізнесменів

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: бізнес

  На сьогодні на спрощеній та загальній системі оподаткування здійснюють діяльність 1 млн 650 тис. фізичних осіб – підприємців.

  3639_narada.jpg (39.39 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба ДФС на своїй сторінці у facebook.

  «На спрощеній та загальній системі оподаткування на сьогодні здійснюють діяльність 1 млн 650 тис. фізичних осіб – підприємців», – йдеться в повідомленні.

  У ДФС зазначають, що з початку поточного року з 454 тис. фізичних осіб – підприємців, які подали заяву про зупинення своєї діяльності, 368,4 тис. – протягом останніх років не здійснювали підприємницької діяльності.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кабміні перелічили "проблемні банки"

  Зі слів директора Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Павла Дроняка, під час засідання Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності при ДФС, коментуючи питання щодо нібито закриття значної кількості підприємців через підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень, це підприємці, які фактично перебували на загальній системі оподаткування та протягом останніх років не здійснювали підприємницької діяльності, не отримували доходів та не сплачували жодних податків.

  «Вони припинили діяльність через прийняті зміни до закону №2464 «Про збір та облік соціального внеску за обов’язкове державне соціальне страхування», які передбачають сплату фізособою-підприємцем 22% ЄСВ від мінімальної заробітної плати, навіть якщо не має ніякого фінансового результату», – зазначив Дроняк.

  Він додав, що з початку 2017 року закрилося лише 85,8 тис. підприємців, які дійсно проводили діяльність та сплачували податки. В той же час відкрилося 196 тис. нових підприємців.

  «По всіх податках, які сплачують фізичні особи – підприємці – єдиний податок, ПДВ, ПДФО, ЄСВ – спостерігається значний приріст надходжень. Припинили діяльність ті підприємці, які були «сплячими», тобто подавали порожню декларацію раз на рік. Ці платники просто вирішили для себе, що працювати надалі не планують, а тому не хочуть сплачувати щомісяця по 704 грн», – підкреслив Дроняк.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми