Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Мільярдери хочуть більших податків для "товстосумів"

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: податки

  Понад 400 американських мільйонерів і мільярдерів, у тому числі Джордж Сорос, поставили свої підписи під зверненням до Конгресу, в якому закликали законодавців не знижувати податки для заможних громадян.

  7189_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Автори листа вважають помилковою пропозицію республіканців про скорочення податків для багатих сімей в той момент, коли держборг США дуже високий, а нерівність доходів громадян країни є найістотнышою з 20-х рр. минулого століття.

  Вони закликали Конгрес не схвалювати законопроект, який, на їхню думку, “ще більше посилить нерівність” і підвищить держборг. Вони вважають за необхідне не знижувати податки для заможних громадян, а піднімати їх.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 2018 р. різко зростуть зарплати вчителів

  “Я вважаю, що зниження податків – це абсурд, – заявив колишній CEO American Airlines Боб Кренделл, який поставив свій підпис під листом. – Республіканці кажуть, що не можуть собі дозволити витрачати гроші, але можуть дозволити собі давати заможним громадянам істотні податкові пільги. В цьому немає сенсу”.

  Скорочення податків для бізнесу і громадян є центральним елементом програми президента США Дональда Трампа, покликаної підштовхнути до зростання американську економіку і створити нові робочі місця.

  Палата представників і Сенат у цьому місяці представили власні версії проектів податкової реформи, які вимагають узгодження, перш ніж будуть направлені на підпис Д. Трампу.

  Незважаючи на те, що версії Палати представників і Сенату мають суттєві відмінності, обидві програми передбачають скорочення податків для заможних громадян.

  Білий дім і лідери республіканців вважають, що податкова реформа буде сприяти зростанню інвестицій в економіку США. На думку влади, кошти, які корпорації і заможні громадяни заощадять на податки, будуть спрямовані на створення нового бізнесу та будівництво нових підприємств.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми