Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Мільярдери хочуть більших податків для "товстосумів"

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: податки

  Понад 400 американських мільйонерів і мільярдерів, у тому числі Джордж Сорос, поставили свої підписи під зверненням до Конгресу, в якому закликали законодавців не знижувати податки для заможних громадян.

  7189_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Автори листа вважають помилковою пропозицію республіканців про скорочення податків для багатих сімей в той момент, коли держборг США дуже високий, а нерівність доходів громадян країни є найістотнышою з 20-х рр. минулого століття.

  Вони закликали Конгрес не схвалювати законопроект, який, на їхню думку, “ще більше посилить нерівність” і підвищить держборг. Вони вважають за необхідне не знижувати податки для заможних громадян, а піднімати їх.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 2018 р. різко зростуть зарплати вчителів

  “Я вважаю, що зниження податків – це абсурд, – заявив колишній CEO American Airlines Боб Кренделл, який поставив свій підпис під листом. – Республіканці кажуть, що не можуть собі дозволити витрачати гроші, але можуть дозволити собі давати заможним громадянам істотні податкові пільги. В цьому немає сенсу”.

  Скорочення податків для бізнесу і громадян є центральним елементом програми президента США Дональда Трампа, покликаної підштовхнути до зростання американську економіку і створити нові робочі місця.

  Палата представників і Сенат у цьому місяці представили власні версії проектів податкової реформи, які вимагають узгодження, перш ніж будуть направлені на підпис Д. Трампу.

  Незважаючи на те, що версії Палати представників і Сенату мають суттєві відмінності, обидві програми передбачають скорочення податків для заможних громадян.

  Білий дім і лідери республіканців вважають, що податкова реформа буде сприяти зростанню інвестицій в економіку США. На думку влади, кошти, які корпорації і заможні громадяни заощадять на податки, будуть спрямовані на створення нового бізнесу та будівництво нових підприємств.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми