Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

В Кабміні заявили, що податківці перестали "душити" бізнес

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бізнес, податки

  Теперішні податки не душать бізнес, а роботодавцям все рівно доведеться підвищувати зарплату працівникам, інакше ті просто виїжджатимуть за кордон.

  0382_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

  "А чого їдуть (українці на заробітки. - ред.)? Бо там більше платять. Якщо хочемо, щоб люди залишалися в Україні, їм потрібно більше платити. От і все", - сказав він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогноз цін на м'ясо на 2018 рік

  Рева заявив, що "бюджетникам постійно підвищують виплати". "Минулого року вчителям підвищили на 50%, цього року - ще на 25%", - сказав він.

  "Що стосується небюджетної сфери, це відповідальність роботодавців. І вони вже стикаються із ситуацією, коли кваліфікованих працівників найняти неможливо. Бо той рівень зарплати, які вони пропонують, не влаштовує кваліфікованого робітника. Вони масово виїжджають за кордон.

  Якщо не зміниться політика щодо оплати праці з боку наших роботодавців, це все перекинеться і на некваліфікованих працівників", - продовжив Рева.

  Міністр заявив, що роботодавцям все одно доведеться підвищувати зарплату в "авральному порядку".

  "Якщо говорити про податкове навантаження, то на фонд оплати праці у 2016 році ставка єдиного соціального внеску була знижена на 40%. І говорити про те, що сьогодні податки задушили наших роботодавців, було б великим перебільшенням", - заявив Рева.

  Міністр згадав про сусідню Польщу.

  "У структурі товару Польщі заробітна плата становить майже 50%, а у нас не більше 10%. Тому своїми прибутками треба трошечки поділитися і підняти зарплату", - додав Рева.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми