Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

В Кабміні заявили, що податківці перестали "душити" бізнес

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бізнес, податки

  Теперішні податки не душать бізнес, а роботодавцям все рівно доведеться підвищувати зарплату працівникам, інакше ті просто виїжджатимуть за кордон.

  0382_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

  "А чого їдуть (українці на заробітки. - ред.)? Бо там більше платять. Якщо хочемо, щоб люди залишалися в Україні, їм потрібно більше платити. От і все", - сказав він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогноз цін на м'ясо на 2018 рік

  Рева заявив, що "бюджетникам постійно підвищують виплати". "Минулого року вчителям підвищили на 50%, цього року - ще на 25%", - сказав він.

  "Що стосується небюджетної сфери, це відповідальність роботодавців. І вони вже стикаються із ситуацією, коли кваліфікованих працівників найняти неможливо. Бо той рівень зарплати, які вони пропонують, не влаштовує кваліфікованого робітника. Вони масово виїжджають за кордон.

  Якщо не зміниться політика щодо оплати праці з боку наших роботодавців, це все перекинеться і на некваліфікованих працівників", - продовжив Рева.

  Міністр заявив, що роботодавцям все одно доведеться підвищувати зарплату в "авральному порядку".

  "Якщо говорити про податкове навантаження, то на фонд оплати праці у 2016 році ставка єдиного соціального внеску була знижена на 40%. І говорити про те, що сьогодні податки задушили наших роботодавців, було б великим перебільшенням", - заявив Рева.

  Міністр згадав про сусідню Польщу.

  "У структурі товару Польщі заробітна плата становить майже 50%, а у нас не більше 10%. Тому своїми прибутками треба трошечки поділитися і підняти зарплату", - додав Рева.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми