Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

У ВР хочуть прийняти каральний закон для "гастролерів", які виступають у Росії

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: суспільство

  Українські зірки все менше гастролюють у Росії. Причина – наміри влади прийняти закони, які встановлять окремі правила для тих, хто дає концерти на території держави-агресора.

  2460_680_59b7ea2e4bd93.jpg (36.71 Kb)

  Про нові закони і перспективи їх прийняття в інтерв’ю “Апострофу” розповів віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко.

  За його словами, законопроект про гастролі українських зірок в Росії зареєстрований на початку березня в парламенті, але насправді їх три. “Базовий – зміни до Бюджетного та Податкового кодексів, його внесли депутати від практично всіх демократичних фракцій, не лише двох фракцій коаліції, а й фракцій, які входили до попередньої коаліції, а також позафракційні депутати. І навколо нього ще як ідеї були дебати, ще тоді, коли ми його презентували в лютому, тому що це ж резонансне питання. Врегулювати жорстким шляхом у нас всі закликають, але коли доходить до діла, то починаються дискусії!” – зазначив Кириленко.

  Як пояснив віце-прем’єр, законопроект простий – він встановлює, що ті, хто гастролює на території держави-агресора, повідомляють Службі безпеки України про участь в усіх видовищних заходах, які планують в Російській Федерації.

  Потім СБУ звертається до органу, який веде спеціальний реєстр осіб, які гастролюють на території держави-агресора. На підставі цього реєстру потім телебачення титрує виступ або відеокліп такого виконавця написом, що цей артист гастролює на території держави-агресора. На радіо це відбувається шляхом голосового повідомлення з боку диктора, також все це титруються в рекламних оголошеннях та афішах концертів, які проходять за участю цього виконавця в Україні.

  “Плюс я запропонував ввести гастрольний збір 20%, який буде стягуватися з кожного заходу, в якому беруть участь виконавець або виконавці, занесені до реєстру осіб, які гастролюють на території держави-агресора. І цільовим чином ці кошти повинні йти на підтримку обороноздатності і національної безпеки України. У зв’язку з цим також вносяться зміни до Податкового і Бюджетного кодексів”, – додав Кириленко.

  Він підкреслив, що законопроект зареєстрований, він, безумовно, буде розглядатися. Але є й ті, хто проти нього.

  “Проти в основному телеканали, в ротації яких є відеокліпи за участю деяких виконавців, які найчастіше в останні роки відвідували державу-агресора. Це опір, щоправда, неофіційний – прихований або напівприхований – але це не стане перешкодою для розгляду законопроекту. А вже депутати будуть визначатися щодо його підтримки”, – упевнений віце-прем’єр-міністр.

  “Разом з тим, вже можна сказати, що кількість наших зірок, які гастролюють на території Росії, різко зменшилася з моменту початку серйозної розмови про внесення цього законопроекту”, – підсумував він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми