Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Обійти податок на нерухомість стане неможливо

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: податок, нерухомість

  Фонд державного майна оприлюднив інформацію з Єдиної бази звітів про оцінку нерухомості. Віднині дані з бази відкриті для всіх охочих.

  5961_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це написав в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров у Facebook.

  Станом на 6 серпня ця інформація охоплює дані про близько 16,5 тис. об'єктів оцінки. Інформація буде постійно оновлюватися.

  "Відкритість Єдиної бази прописана у 172 ст. Податкового Кодексу України, і ця норма важлива для того, аби оціночна спільнота могла за рахунок публічності звітів про оцінку "самоочищуватися". Якщо хтось намагатиметься занижувати вартість, про це знатимуть усі", - написав Трубадуров.

  Кожен на офіційному сайті Фонду зможе ознайомитися з цією інформацією.

  Фонд відкритий і прозорий у своїх діях і бажанні вдосконалити оцінку оподатковуваного майна, аби унеможливити маніпуляції на ринку оцінки, спрямовані на ухиляння від сплати податків до Державного бюджету.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми