Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

В Україні зросла кількість платників ЄСВ

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: ЄСВ

  З початку року в Україні зросла кількість платників ЄСВ та застрахованих осіб, також збільшилися надходження ЄСВ.

  3737_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це повідомили в Державній фіскальній службі.

  “Станом на 1 січня 2018 року кількість платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) склала 4 млн 185,8 тис., при цьому станом на 1 серпня 2018 року їх кількість зросла на 144,6 тис. (3 5% – ред.) – до 4 млн 330,4 тис.”, – розповіли в ДФС.

  Зросла також на 76,7 тис. і кількість застрахованих осіб: з 10,6 млн станом на 1 січня до 10,7 млн станом на 1 серпня.

  За результатами 8 місяців фіскали забезпечили надходження єдиного внеску в сумі 145,1 млрд грн, що на 31,1 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  Як зазначили в фіскальній службі, в рамках виконання доручення прем’єр-міністра щодо посилення контролю та вжиття заходів щодо запобігання ухиленню від сплати ЄСВ в Пенсійний фонд, ДФС посилила заходи щодо детінізації заробітних плат.

  Особлива увага приділяється платникам, які задіяні у схемах мінімізації та ухилення від сплати податків, зборів та єдиного внеску, утримують податки, але ці кошти до бюджету не перераховують.

  В результаті перевірок підприємців, які нелегально виплачували зарплати, за 7 місяців цього року донараховано до сплати 607 млн ​​грн податку на доходи фізичних осіб, 167 млн грн ЄСВ і 26 млн грн військового збору.

  В органи Держпраці податківці передали інформацію про 670 роботодавців-порушників.

  Також проводяться роз’яснювальні роботи з роботодавцями щодо збільшення фонду оплати праці, в результаті чого підвищили виплати 29,2 тис. платників. Ще 10,4 тис. підприємств підвищили зарплати після слухань на засіданнях комісій та робочих груп при органах виконавчої влади.

  Всього за 7 місяців року виявлено 4,2 тис. осіб, які працювали без оформлення трудових відносин з роботодавцями. За результатами таких перевірок роботодавці додатково уклали майже 24,6 тис. трудових договорів з найманими працівниками.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми