Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

В Україні зросла кількість платників ЄСВ

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: ЄСВ

  З початку року в Україні зросла кількість платників ЄСВ та застрахованих осіб, також збільшилися надходження ЄСВ.

  3737_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це повідомили в Державній фіскальній службі.

  “Станом на 1 січня 2018 року кількість платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) склала 4 млн 185,8 тис., при цьому станом на 1 серпня 2018 року їх кількість зросла на 144,6 тис. (3 5% – ред.) – до 4 млн 330,4 тис.”, – розповіли в ДФС.

  Зросла також на 76,7 тис. і кількість застрахованих осіб: з 10,6 млн станом на 1 січня до 10,7 млн станом на 1 серпня.

  За результатами 8 місяців фіскали забезпечили надходження єдиного внеску в сумі 145,1 млрд грн, що на 31,1 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  Як зазначили в фіскальній службі, в рамках виконання доручення прем’єр-міністра щодо посилення контролю та вжиття заходів щодо запобігання ухиленню від сплати ЄСВ в Пенсійний фонд, ДФС посилила заходи щодо детінізації заробітних плат.

  Особлива увага приділяється платникам, які задіяні у схемах мінімізації та ухилення від сплати податків, зборів та єдиного внеску, утримують податки, але ці кошти до бюджету не перераховують.

  В результаті перевірок підприємців, які нелегально виплачували зарплати, за 7 місяців цього року донараховано до сплати 607 млн ​​грн податку на доходи фізичних осіб, 167 млн грн ЄСВ і 26 млн грн військового збору.

  В органи Держпраці податківці передали інформацію про 670 роботодавців-порушників.

  Також проводяться роз’яснювальні роботи з роботодавцями щодо збільшення фонду оплати праці, в результаті чого підвищили виплати 29,2 тис. платників. Ще 10,4 тис. підприємств підвищили зарплати після слухань на засіданнях комісій та робочих груп при органах виконавчої влади.

  Всього за 7 місяців року виявлено 4,2 тис. осіб, які працювали без оформлення трудових відносин з роботодавцями. За результатами таких перевірок роботодавці додатково уклали майже 24,6 тис. трудових договорів з найманими працівниками.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми