Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

"Прописка" через інтернет: У ВР готують нововведення

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: нерухомість, прописка

  У Верховній Раді зареєстрували законопроект, щоб регулювати послугу реєстрації місця проживання українців.

  3086_narada.jpg (39.39 Kb)

  "Сьогодні процедура реєстрації змушує кожного громадянина доводити державі своє право проживання у помешканні та збирати низку довідок і підтверджень. Реформа передбачає введення принципу, за яким особі достатньо повідомити про своє місце проживання за допомогою однієї заяви", - заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, передає прес-служба міністерства.

  Нова система дозволить реєструвати місце проживання через інтернет.

  "Відповідно до положень законопроекту, заяву на реєстрацію місця проживання можна буде подати звичайним способом в органі реєстрації або ЦНАП. Крім того, послуга реєстрації місця проживання стане доступною через інтернет", - наголосив народний депутат Сергій Березенко.

  Для реєстрації або зняття з реєстрації не потрібні документи про місце проживання чи склад сім'ї. Внесення відміток до паспортів про місце проживання буде не обов'язковим і здійснюватиметься тільки за бажанням особи, йдеться у законопроекті.

  Органи обмінюватимуться інформацією про місце проживання без залучення особи. Інформація про місце проживання відповідатиме дійсності на момент її запиту.

  В автоматичному режимі реєстрації чи зняття з реєстрації місця проживання здійснюватиметься на підставі відомостей із державного реєстра актів цивільних станів.

  Аналогічна система реєстрації працює в Нідерландах, Німеччині, Латвії та низці штатів США.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми