Податки та законодавство, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Рева назвав джерела доходу для "осучасненння" пенсій

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: Рева, пенсії

  Андрій Рева вважає, що єдине джерело надходжень для виплат пенсій є сплата єдиного соціального внеску.

  6239_98798.jpg (69.04 Kb)


  Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що власники підприємств повинні сплатити єдиний соціальний податок, так як він є єдиним джерелом надходжень для виплат пенсій.

  "Персонал 75 відсотків приватних підприємств отримує заробітну плату 3723 гривні, а 84 тисячі керівників приватних підприємств декларують зарплати на рівні 3723 гривні. З 22 мільйонів працездатного населення ЄСВ платять 12 мільйонів, а офіційно працюють 16 (мільйонів - ред.) Але спробуйте прийти з перевіркою на підприємство, і відразу почуєте "бізнес душать", - сказав Рева.

  Міністр упевнений, що керівники підприємств повинні виплачувати податок з подвійної ставки, а не з мінімальних зарплат. "Їм кожному на місяць потрібно буде доплатити пенсіонерам 1000 гривень, але що ми чуємо? "У тінь підемо, це аморально". Я вважаю, що аморально - це пенсія півтори тисячі гривень", - підкреслив міністр. На даний момент існує сильний опір новим законопроектом для боротьби зі схемами мінімізації сплати ЄСВ, вважає Рева.

  "У 2016 році розмір ставки ЄСВ Верховною Радою був знижений з 38 до 22 відсотків, і, фактично, пенсіонери заплатили великому бізнесу 65 мільярдів гривень. Але ми не можемо повернути ставку ЄСВ, тому що не можна двічі увійти в одну річку, та й не потрібно цього робити. Тому, коли ми говоримо про те, що потрібно робити для отримання ресурсу на збільшення пенсій, то ці ресурси є - це тіньова економіка. І ми розробили законопроект по ЄСВ, його в багнети сприйняла наша "прогресивна громадськість", для якої власний егоїзм є більш важливим, ніж гуманізм", - пояснив Рева.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми