Податки та законодавство, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Рева назвав джерела доходу для "осучасненння" пенсій

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: Рева, пенсії

  Андрій Рева вважає, що єдине джерело надходжень для виплат пенсій є сплата єдиного соціального внеску.

  6239_98798.jpg (69.04 Kb)


  Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що власники підприємств повинні сплатити єдиний соціальний податок, так як він є єдиним джерелом надходжень для виплат пенсій.

  "Персонал 75 відсотків приватних підприємств отримує заробітну плату 3723 гривні, а 84 тисячі керівників приватних підприємств декларують зарплати на рівні 3723 гривні. З 22 мільйонів працездатного населення ЄСВ платять 12 мільйонів, а офіційно працюють 16 (мільйонів - ред.) Але спробуйте прийти з перевіркою на підприємство, і відразу почуєте "бізнес душать", - сказав Рева.

  Міністр упевнений, що керівники підприємств повинні виплачувати податок з подвійної ставки, а не з мінімальних зарплат. "Їм кожному на місяць потрібно буде доплатити пенсіонерам 1000 гривень, але що ми чуємо? "У тінь підемо, це аморально". Я вважаю, що аморально - це пенсія півтори тисячі гривень", - підкреслив міністр. На даний момент існує сильний опір новим законопроектом для боротьби зі схемами мінімізації сплати ЄСВ, вважає Рева.

  "У 2016 році розмір ставки ЄСВ Верховною Радою був знижений з 38 до 22 відсотків, і, фактично, пенсіонери заплатили великому бізнесу 65 мільярдів гривень. Але ми не можемо повернути ставку ЄСВ, тому що не можна двічі увійти в одну річку, та й не потрібно цього робити. Тому, коли ми говоримо про те, що потрібно робити для отримання ресурсу на збільшення пенсій, то ці ресурси є - це тіньова економіка. І ми розробили законопроект по ЄСВ, його в багнети сприйняла наша "прогресивна громадськість", для якої власний егоїзм є більш важливим, ніж гуманізм", - пояснив Рева.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми