Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Скільки податків заплатили ФОПи за 2018 рік

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: податки, ФОПи

  В ефірі однієї з радіостанцій заступник міністра фінансів Сергій Верланов розповів, як працює система ФОПів в Україні. Зокрема, всі ФОПи за останній рік заплатили податків на суму в 25 млрд гривень. Для порівняння це менше, ніж митниця перераховує на місяць. Кількість ФОПів щорічно зменшується. Перевірки підприємств, які мінімізують податки через систему ФОП тривають постійно.

  3582_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Законопроект, ініційований урядом щодо врегулювання системи ФОП, ставить собі за мету внести ясність в статус трудових відносин, здійснюваних ФОПами. Він встановлює критерії, за якими можна ідентифікувати фіктивність надання таких послуг. На підставі чітких критеріїв чиновники з охорони праці може штрафувати суб'єктів господарювання, які неправомірно використовують статус ФОП, що стосується, в першу чергу, підприємств, які намагаються мінімізувати податки, наприклад фітнес клуби, великі мережі магазинів. Це ні в якому разі не стосується ІТ-галузі.

  Законопроект виставлений в публічний доступ. Попереду чекає процедура доопрацювання і обговорення з профільними групами та асоціаціями, і тільки після цього фінальний текст внесуть до парламенту. Тому зараз є унікальна можливість доопрацювати законопроект, зробивши його, по-перше, якісним, а, по-друге, захистити ІТ-ішніков.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми