Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Скільки податків заплатили ФОПи за 2018 рік

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: податки, ФОПи

  В ефірі однієї з радіостанцій заступник міністра фінансів Сергій Верланов розповів, як працює система ФОПів в Україні. Зокрема, всі ФОПи за останній рік заплатили податків на суму в 25 млрд гривень. Для порівняння це менше, ніж митниця перераховує на місяць. Кількість ФОПів щорічно зменшується. Перевірки підприємств, які мінімізують податки через систему ФОП тривають постійно.

  3582_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Законопроект, ініційований урядом щодо врегулювання системи ФОП, ставить собі за мету внести ясність в статус трудових відносин, здійснюваних ФОПами. Він встановлює критерії, за якими можна ідентифікувати фіктивність надання таких послуг. На підставі чітких критеріїв чиновники з охорони праці може штрафувати суб'єктів господарювання, які неправомірно використовують статус ФОП, що стосується, в першу чергу, підприємств, які намагаються мінімізувати податки, наприклад фітнес клуби, великі мережі магазинів. Це ні в якому разі не стосується ІТ-галузі.

  Законопроект виставлений в публічний доступ. Попереду чекає процедура доопрацювання і обговорення з профільними групами та асоціаціями, і тільки після цього фінальний текст внесуть до парламенту. Тому зараз є унікальна можливість доопрацювати законопроект, зробивши його, по-перше, якісним, а, по-друге, захистити ІТ-ішніков.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми