Податки та законодавство, Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Українці розповіли про своє бачення оподаткування та кредитування для бізнесу

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: бізнес

  Українські громадяни розповіли, як, згідно з їх думку, повинен виглядати процес оподаткування і кредитування вітчизняного бізнесу.

  4010_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Інформацію щодо даного питання збирали представники соціологічної компанії «Рейтинг». Збір даних проводився в період з 19 по 28 лютого 2019 року за допомогою особистого формалізованого інтерв'ю. Участь в дослідженні взяли 2,5 тисячі респондентів. Як показали результати інтерв'ю, 57% українців виступають за продовження терміну дії спрощеної системи оподаткування. При цьому 19% вважають, що її необхідно нейтралізувати. Адже дана система лише допомагає багатьом людям уникати сплати податків.

  Також, згідно з думкою 77% українців, рівень кредитних ставок для представників малого бізнесу повинен бути знижений. У той же час, 9% наших співгромадян вважають, що правила повинні бути одні для всіх. Тому немає різниці, хто платить податки - олігарх, власник великого підприємства або представник малого бізнесу. А ось 14% українців зізналися, що зовсім нічого не розуміють в питаннях кредитування та оподаткування. Тому давати поради в даному напрямку права не мають.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми