Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Великий бізнес став більше платити податків

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: податки

  У січні-липні поточного року великі платники податків збільшили сплату податків і зборів до держбюджету на 14% до 201,8 млрд гривень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

  6798_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Про це йдеться в повідомленні Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.

  За результатами липня, частка податкових платежів від великого бізнесу склала 56,7% від усіх податкових платежів, спрямованих до держбюджету. У тому числі податок на прибуток склав 41,1%, податок на додану вартість – 55% і акцизний податок – 91,6%.

  Загальний обсяг надходжень, які забезпечили платники офісу протягом минулого місяця, склав понад 27 млрд гривень – це майже на 7 млрд гривень і більше ніж на третину перевищує збір платежів в липні минулого року. Податок на додану вартість склав 10,2 млрд гривень, що на 509,3 млн гривень, або на 5,3%, більше минулорічного показника.

  Акцизу за 7 місяців зібрано на 5,9 млрд гривень, а податку на прибуток – 340,1 млн гривень. Значне зростання надходжень до держбюджету в порівнянні з липнем 2018 року зафіксовано по частині чистого прибутку.

  Цього платежу надійшло більше на 7,8 млрд гривень, або в 22 рази, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Понад 14,5 млрд гривень за 2 останні місяці заплатили держбанки, ще 12,3 млрд гривень чистого прибутку направив НАК “Нафтогаз”.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми