Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

ОАЕ запровадять "солодкий" податок

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ОАЕ, цукор, податки

  з метою скорочення споживання “нездорових” товарів і зміни поведінки споживачів Кабінет міністрів ОАЕ ухвалив рішення розширити перелік оподатковуваних продуктів, включивши в нього підсолоджені та солодкі напої, починаючи з 1 січня 2020 року.

  6983_1467715659_rost_cen_na_sahar.jpg (86.32 Kb)


  Про це повідомляє Укрцукор, із посиланням на Інформаційне Агентство Еміратів «WAM».

  Згідно із заявою, опублікованою Генеральним секретаріатом Кабінету міністрів, «рішення приймається на підтримку зусиль уряду ОАЕ по зміцненню суспільної охорони здоров’я і запобігання хронічних захворювань, безпосередньо пов’язаних зі споживанням цукру».

  «Податок в розмірі 50% буде стягуватися з будь-якого продукту з додаванням цукру або інших підсолоджувачів, чи то у вигляді напою, рідини, концентрату, порошків, екстрактів або будь-якого продукту, який може бути перетворений в напій», — йдеться в заяві.

  Рішення також вимагає, щоб виробники чітко ідентифікували вміст цукру, щоб споживачі могли зробити розумний здоровий вибір.

  «У 2017 році уряд ОАЕ почав впроваджувати акциз на конкретні товари, які, як правило, завдають шкоди здоров’ю людини або навколишньому середовищу», — підсумував Генеральний секретаріат Кабінету міністрів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми