Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

ОАЕ запровадять "солодкий" податок

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ОАЕ, цукор, податки

  з метою скорочення споживання “нездорових” товарів і зміни поведінки споживачів Кабінет міністрів ОАЕ ухвалив рішення розширити перелік оподатковуваних продуктів, включивши в нього підсолоджені та солодкі напої, починаючи з 1 січня 2020 року.

  6983_1467715659_rost_cen_na_sahar.jpg (86.32 Kb)


  Про це повідомляє Укрцукор, із посиланням на Інформаційне Агентство Еміратів «WAM».

  Згідно із заявою, опублікованою Генеральним секретаріатом Кабінету міністрів, «рішення приймається на підтримку зусиль уряду ОАЕ по зміцненню суспільної охорони здоров’я і запобігання хронічних захворювань, безпосередньо пов’язаних зі споживанням цукру».

  «Податок в розмірі 50% буде стягуватися з будь-якого продукту з додаванням цукру або інших підсолоджувачів, чи то у вигляді напою, рідини, концентрату, порошків, екстрактів або будь-якого продукту, який може бути перетворений в напій», — йдеться в заяві.

  Рішення також вимагає, щоб виробники чітко ідентифікували вміст цукру, щоб споживачі могли зробити розумний здоровий вибір.

  «У 2017 році уряд ОАЕ почав впроваджувати акциз на конкретні товари, які, як правило, завдають шкоди здоров’ю людини або навколишньому середовищу», — підсумував Генеральний секретаріат Кабінету міністрів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми