Податки та законодавство, Фінанси. Гроші. Валюта, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Влада почне боротьбу з роботодавцями, які платять зарплати в конвертах

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота, зарплата

  Державна служба з питань праці збільшить перевірки підприємств для боротьби з тіньовою зайнятістю. Водночас компанії, які платять офіційно хоча б мінімальну зарплату, штрафувати не будуть.

  0759_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Крім того, Мінсоцполітики запланувало ввести регресивну шкалу сплати єдиного соціального внеску. Таким чином, щоб топ-менеджери компанії платили більші податки.

  Зараз ЄСВ становить 22%. Максимальна база нарахування обмежена 15 мінімальними зарплатами - 55 800 грн. Згідно з новими правилами, оподатковуватиметься вся сума зарплати. Щоправда, чим вищі виплати, тим меншою буде ставка.

  При зарплаті менше 25 мінімалок - 104 тис. грн ЄСВ становитиме 22%. Якщо заробітки становлять 25-70 мінімалок - 104-260 тис. грн, то податки - 20%.

  "На рівні центральних виконавчих органів існує величезна лобі, хто намагався це спустити на гальмах. Хотіли почекати на новий уряд. Але ми зайняли принципову позицію, нас підтримав прем'єр-міністр. І порядок проведення перевірок відновлений. Поки її знову будуть оскаржувати, пройде ще рік. Я сподіваюся, що новий уряд розбереться і сам зробить висновки, хто правий: тіньовики або ті, хто з ними бореться. Ми не боремося з чесним бізнесом", - пояснив міністр соцполітики Андрій Рева.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми