Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Податкова амністія: як це працюватиме

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: податкова амністія

  В ході податкової амністії загальна ставка складе 5%, знижена — 2,5%. З негрошових активів буде стягуватися підвищена ставка.

  5553_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це сказав в інтерв’ю юрист Данило Гетманцев.

  «Податкову амністію планується запустити в пакеті з BEPS і ратифікацією угоди про автоматичний обмін податковою інформацією. Ми припускаємо, що амністія буде платною. Загальна ставка — 5%, знижена — 2,5% при інвестуванні в облігації держпозики. Підвищена ставка буде стягуватися з декларування негрошових активів. Щоб активи були амністовані, вони повинні бути повернуті Україні в грошовій формі і розміщені на рахунках українських банків», — зазначив він.

  За словами Гетманцева, податкова амністія переслідує три мети — дати людям можливість «почати нову фінансову історію з чистого аркуша», повернути гроші в Україну і наповнити бюджет.

  «Ми припускаємо, що гроші в розмірі 300 тис. грн будуть амністовані кожному — незалежно від того, подав хтось декларацію чи не подав», — сказав Гетманцев.

  Він підкреслив, що амністія є добровільною, а добровільне декларування в ході податкової амністії звільнить від відповідальності за ухилення від сплати податків та фіктивне підприємництво. Від відповідальності за корупцію та розкрадання вона не звільняє.

  Гетманцев відзначив, що питання податкової амністії обговорювалося з Міжнародним валютним фондом.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми