Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

В Україні анонсовано податкову реформу

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: податки, реформа

  Новий уряд запланував на весну наступного року велику реформу податкової системи.

  2179_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Про це Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив у інтерв'ю представникам низки ЗМІ, текстову версію якого опублікувала Українська правда.

  "Ми плануємо глибоку реформу податкової системи навесні. Це хибна практика і, як правило, її бути не повинно, коли в другому півріччі ти ускладнюєш податковий режим. Тобто спростити ти теоретично можеш, але ускладнювати – точно ні. Тому на весну ми готуємо податкову реформу, яка вступить у силу 1 січня 2021 року", - сказав він.

  За його словами, нині в Україні несправедлива податкова система, спроєктована таким чином, що добросовісний платник податків програє.

  Восени ж, зазначив глава уряду, головним завданням у цій сфері буде навести лад із адмініструванням податків.

  "У нас для цього є пані Маркарова (міністр фінансів - ред.). Я вважаю, що вона хороший менеджер і порядна людина, і я дуже на це розраховую", - заявив Гончарук.

  Він підкреслив, що нині спрощена система використовується нечесними ділками для того, щоб відмивати контрабанду. "Коли в державі ти не можеш прослідкувати походження продукту, то ти не можеш забезпечити рівень безпеки, ти не можеш захистити споживача. Так не повинно бути. У нормальній країні IPhone на розкладці ви не купите", - наголосив Прем'єр-міністр.

  Водночас, він не став говорити про конкретну модель, яку буде запропоновано. "Але ми будемо виходити з того, що спрощеною має бути вся країна. Оподаткування має бути таким простим, щоб воно не було обтяжливим ні для кого", - заявив керівник нового уряду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми