Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

В Україні анонсовано податкову реформу

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: податки, реформа

  Новий уряд запланував на весну наступного року велику реформу податкової системи.

  2179_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив у інтерв'ю представникам низки ЗМІ, текстову версію якого опублікувала Українська правда.

  "Ми плануємо глибоку реформу податкової системи навесні. Це хибна практика і, як правило, її бути не повинно, коли в другому півріччі ти ускладнюєш податковий режим. Тобто спростити ти теоретично можеш, але ускладнювати – точно ні. Тому на весну ми готуємо податкову реформу, яка вступить у силу 1 січня 2021 року", - сказав він.

  За його словами, нині в Україні несправедлива податкова система, спроєктована таким чином, що добросовісний платник податків програє.

  Восени ж, зазначив глава уряду, головним завданням у цій сфері буде навести лад із адмініструванням податків.

  "У нас для цього є пані Маркарова (міністр фінансів - ред.). Я вважаю, що вона хороший менеджер і порядна людина, і я дуже на це розраховую", - заявив Гончарук.

  Він підкреслив, що нині спрощена система використовується нечесними ділками для того, щоб відмивати контрабанду. "Коли в державі ти не можеш прослідкувати походження продукту, то ти не можеш забезпечити рівень безпеки, ти не можеш захистити споживача. Так не повинно бути. У нормальній країні IPhone на розкладці ви не купите", - наголосив Прем'єр-міністр.

  Водночас, він не став говорити про конкретну модель, яку буде запропоновано. "Але ми будемо виходити з того, що спрощеною має бути вся країна. Оподаткування має бути таким простим, щоб воно не було обтяжливим ні для кого", - заявив керівник нового уряду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми