Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Мінфін планує змінити законодавство для бізнесу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Мінфін, податки, бізнес

  Верховна Рада підтримала законопроєкти про запровадження єдиного рахунку для сплати податків № 1049 і № 1051.

  5678_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

  Нововведення почне діяти з 1 січня 2020 року.

  Єдиний рахунок – це рахунок, який платник податків за власним бажанням зможе відкрити у Державній казначейській службі та використовувати його для сплати податків і зборів, адміністрування яких контролює Державна податкова служба (ДПС).

  Податки, які можна буде сплатити через єдиний рахунок:

  податок на прибуток підприємств,
  податок на доходи фізичних осіб (ПДФО),
  єдиний соціальний внесок (ЄСВ),
  єдиний податок (ЄП),
  рентну плату.
  Єдиний рахунок не можна використовувати для сплати податку на додану вартість (ПДВ) та акцизного податку з пального та спирту – їх адмініструють інші електронні системи.

  Доступ до єдиного рахунку платник матиме через свій електронний кабінет. Крім того, платник податків матиме право вільно розпоряджатися коштами на єдиному рахунку, перераховуючи їх, наприклад, і на рахунки для сплати ПДВ.

  Щоб відкрити єдиний рахунок, платники податків мають подати заяву до ДПС через свій електронний кабінет. У свою чергу, ДПС надсилатиме Казначейству усі дані про платника, які будуть необхідні Казначейству для перерахування його податкових платежів.

  Поповнення єдиного рахунку можливе через банківський рахунок або касу банку чи інші платіжні пристрої.

  Метою впровадження єдиного рахунку є спрощення процедури сплати податків. Завдяки єдиному рахунку платники податків витрачатимуть менше свого часу на формування платіжних доручень. На платника більше не впливатиме зміна реквізитів бюджетних рахунків, оскільки вони оновлюватимуться у його кабінеті автоматично. Наслідком стане зменшення кількості помилково та надміру сплачених податків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми