Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

ВР готує законопроект для секонд-хендів

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: секонд-хенд

  Секонд-хенди і блошині ринки зобов'яжуть переходити на касові апарати. Рада прийняла відповідний законопроект у першому читанні.

  9528_sek.jpg (83.41 Kb)


  Фізичні особи, які торгують уживаними товарами, змушені будуть використовувати касові апарати. Про це йдеться в проекті закону 1053-1 про застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО), який Рада прийняла в першому читанні.

  Згаданий проект закону внесли депутати від Слуги народу Олексій Леонов і Дарина Володіна. Однак документ розроблявся в тому числі командою Міністерства фінансів. Законопроект вносить зміни до переліку осіб, які мають застосовувати РРО ( "касові апарати" - ЕП). Зокрема, норма, що стосується "старих товарів" - це зміни до статті 9 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг". У статті 9 закону зазначається, в яких випадках можна не використовувати РРО і / або програмні РРО. У свою чергу, законопроект 1053-1 розширює список винятків для цієї статті, додавши туди "старі товари".

  Повний текст саме цієї норми в проекті прописано так: "Стаття 9. Реєстратори розрахункових операцій та / або програмні реєстратори розрахункових операцій, та розрахункові книжки не застосовуються ... 9) при здійсненні фізичними особами торгівлі продуктовими або промисловими товарами (крім технічно складних побутових товарів , які підлягають гарантійному ремонту; лікарських засобів, виробів медичного призначення; ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоці их каменів; уживаних товарів) за готівкові кошти на ринках ". З тексту незрозуміло, на кого саме ця норма буде поширюватися, але коло продавців старих товарів досить великий.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми