Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Зекоманда не буде знижувати податки - коментар економіста

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: податки

  Можливостей для зниження податків з метою стимулювання економіки в Україні на сьогодні немає, проте ситуація може змінитися в майбутньому.

  6467_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це повідомив під час форуму радник президента України Олег Устенко.

  “Що стосується фіскальних методів, то президент Зеленський, так само як і Кабінет Міністрів, з радістю використовували б цей канал для стимулювання нашої економіки. Але теж треба розуміти, що ми з вами перебуваємо в умовах дефіциту державного бюджету. І новий проект держбюджету, який зараз справедливо піддається критиці і внесений на розгляд до Верховної Ради, очевидно, що він перебуває в зоні дефіциту і дефіцит – у межах трохи вище 2 відсотків, а це значить, що у нас немає з вами так званого фіскального простору, який ми так хотіли б мати, щоб стимулювати економіку”, – сказав Устенко.

  За його словами, фіскальний простір може з’явитися пізніше, є можливості для його появи.

  Також він повідомив, що на сьогодні ні уряд, ні президент не можуть вплинути на монетарну політику, позаяк Національний банк повністю незалежний. Тому, за його словами, у влади залишається останній канал стимулювання економіки – поліпшення бізнес-клімату в країні і активізація інвестиційної діяльності.

  “За рахунок чого ми можемо стимулювати поліпшення бізнес-клімату та активізацію інвестиційної діяльності? За рахунок зниження рівня корупції, яка, за окремими оцінками, перебуває на рівні близько 10 мільярдів доларів, за рахунок боротьби з контрабандою, величина якої може досягати від 5 до 10 мільярдів доларів, за рахунок зрушень, які можна зробити в рейтингу Doing Business. і, тоді для нас відкриваються канали різкого збільшення якості економіки і справді здійснення прориву”, – зазначив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми