Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

"Слуги народу" ініціюють малу податкову реформу

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: податки

  Верховна Рада планує запустити малу податкову реформу вже навесні наступного року.

  5454_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це сказав голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев (фракція “Слуги народу”) на форумі “Порядок денний нового парламенту: діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

  “У сфері оподаткування ми маємо намір… вийти на малу податкову реформу навесні наступного року”, – сказав Гетманцев.

  За його словами, її частиною є реформа податку на доходи фізичних осіб.

  “Реформа податку на доходи фізичних осіб буде як реформа з податкової амністії капіталів чи з нульового декларування, добровільний захід, який покликаний на те, аби вивести з “тіні” накопичені вже громадянами доходи протягом 28 років”, – пояснив депутат.

  Крім цього, додав він, планується переглянути зміст податку на доходи фізичних осіб, тобто 4 розділ Податкового кодексу, змінивши пострадянські підходи, розширити обсяг так званої податкової знижки і ввести посімейне декларування доходів домогосподарств, що дасть змогу зменшити тиск на платника податків.

  Гетманцев уточнив, що введення посімейного оподаткування планується на завершення податкової реформи – приблизно через 2 роки.

  “Крім цього, планується широко обговорити податок на виведений капітал, дійти згоди в суспільстві, в першу чергу від бізнес-спільноти, щодо його змісту, відстояти цей податок перед МВФ за рахунок того, що показати компенсатори і за рахунок цього також його запровадити”, – розповів Гетманцев.

  За словами депутата, ще одним важливим елементом податкової реформи є уніфікація українського законодавства в частині сплати ПДВ.

  Як зазначив Гетманцев, порівняно з іншими країнами в Україні дуже складне адміністрування ПДВ і його потрібно спрощувати.

  Крім того, існують напрацювання щодо екологічного податку, податку на землю, на нерухомість.

  “До Нового року ми плануємо сконцентруватися на роботі з адмініструванням податків”, – зазначив Гетманцев.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми