Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Які зміни потрібні в трудовий кодекс

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Трудовий кодекс

  В Україні працівник не знає, куди звертатися, якщо його права порушили. Якщо і знає, то розуміє, що це складний бюрократичний процес і досягти успіху малоймовірно.

  2231_narada.jpg (39.39 Kb)


  Це пояснила Юлія Дрожжина з експертно-аналітичного центру "Хедхантер Україна".

  "Треба створювати відповідні інстанції. Наділяти Державну службу з питань праці практичним, а не тільки юридичним функціоналом. Крім того, необхідне осучаснення форм зайнятості. Це і гнучкий графік роботи, і надомна праця, і сезонні роботи. Багато людей не працюють з прив'язкою до офісу. Це треба законодавчо закріпити", - говорить Дрожжина.

  Наголошує, що у новому трудовому кодексі єдиною можливою формою трудових стосунків між роботодавцем та працівником хочуть зробити письмову.

  "Люди повинні працювати офіційно. Сьогодні ж маємо або напівлегальних працівників, або тих, хто трудиться "в тіні" фактично без жодних соціальних гарантій та захисту", - каже Дрожжина.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми