Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Для бізнесу введуть інвестиційний податковий кредит

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: кредити, податки

  До Верховної Ради внесли законопроєкт №3063, яким пропонується запровадити інвестиційний податковий кредит як форму зміни термінів сплати податків (зборів).

  5458_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Зміну терміну сплати податку пропонують здійснювати у формі:

  відстрочки;
  розстрочки;
  інвестиційного податкового кредиту.
  У пояснювальній записці зазначається, що інвестиційний податковий кредит – це перенесення термінів сплати платником податків його грошових зобов’язань, при якому платник має можливість протягом певного терміну та в певних межах зменшувати сплату податків з наступною поетапною сплатою суми такого зменшення й нарахованих процентів.

  Ставка: розмір процентів за користування інвестиційним податковим кредитом пропонується встановити на рівні 50% річних облікової ставки НБУ.

  Термін: інвестиційний податковий кредит може бути наданий на термін до 60 місяців.

  Кому доступний інвестиційний податковий кредит: він може надаватись платникам податків – підприємцям, які здійснюють реалізацію інвестиційних, інноваційних, інфраструктурних та інших проектів за напрямками:

  проекти, що мають стратегічне значення для розвитку національної економіки, встановлення конкурентних переваг українських підприємств та товарів, а також створення нових робочих місць;
  інвестиційні проекти, фінансування яких здійснюється за рахунок кредитів (позик), що залучаються від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій;

  інноваційні та інвестиційні проекти із впровадження передових енергозберігаючих технологій і технологій з виробництва альтернативних джерел палива;
  інвестиційні проекти, пов’язані з розвитком транспортної інфраструктури (будівництва автомобільних і залізничних шляхів, метро, мостів, тощо).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми