Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Попит на газ впаде до історичного мінімуму

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: газ

  Міжнародне енергетичне агентство прогнозує в 2020 році найбільше в історії падіння світового попиту на газ – на 150 мільярдів кубометрів, або на 4%.

  0568_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це йдеться в доповіді агентства по ринку газу.

  “У 2020 році світовий ринок природного газу може пережити найбільший шок попиту в своїй історії… Очікується рекордне падіння попиту на природний газ, пандемія COVID-19 вражає і без того ослаблений ринок”, – йдеться в доповіді.

  Агентство зазначає, що останнє різке зниження попиту на газ в світі було зафіксовано в 2009 році – тоді він впав на 2%. У 2019 році світове споживання газу зросло на 1,8%, або на 70 мільярдів кубометрів.

  Скорочення споживання природного газу очікується в кожному секторі і в кожному регіоні, але велика частина зниження припаде на розвинені ринки і на сектор виробництва електроенергії, пише агентство.

  При цьому МЕА очікує, що велика частина втраченого в 2020 році попиту буде відновлена в 2021 році. Особливо активне зростання попиту очікується в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, в тому числі завдяки тому, що країни АТР виграють від привабливих цін на газ.

  Розвинені ринки Європи і Північної Америки також зможуть відновити велику частину своїх втрат в попиті, оскільки в промисловості і електроенергетиці повернеться потреба в газі. Позитивний ефект також буде мати триваючий перехід ряду країн з вугільної генерації на газову.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми