Податки та законодавство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

12 мільйонів українців не мають офіційних доходів

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: доходи

  Протягом минулого року Державна податкова служба не реєструвала 11,8 мільйона громадян України "активних громадян" — "вони не отримали ні копійки прибутку".

  57_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  "Ми маємо в записі Єдиного реєстру 44,1 мільйона фізичних осіб — платників податків. На території України яка на сьогодні підконтрольна нам, то ми знаємо про 37,6 мільйона людей. Активне населення — 15-70 років — 29,6 мільйона живуть на підконтрольних територіях. За даними минулого року лише 11,2 мільйона записів ми бачимо в реєстрі — ті, хто отримав заробітну плату. Тобто, це і є реальна кількість робочих місць у 2019 році. Все інше порахуймо. У нас 11,2 мільйона робочих місць, 11,3 мільйона пенсіонерів. І припустімо, яке повинно бути навантаження на Фонд оплати праці для роботодавця, щоб платити пенсії", — в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив голова Державної податкової служби України Олексій Любченко.

  Врахувавши середню заробітну плату та середню пенсію, можна зрозуміти дефіцит Пенсійного фонду в понад 40%.

  "Минулого року ми в базі не побачили 11,8 мільйона активних громадян. Вони не отримали ні копійки прибутку. Окрім того, 4,1 мільйона громадян протягом 10 років не видні на податковій карті України, жодної дії в плані виплати податків. Це чітко демонструє те, що в нас на одного працюючого два з ложкою", — підсумував Любченко.

  Голова ДПС заявив, що в період з 2004 по 2019 рік в Україні кількість робочих місць зменшилася з 19,2 до 11,2 млн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми