Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Вартість послуг нотаріусів зросте у сотні разів

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: нотаріусу, податки

  Ставки за посвідчення заповітів, довіреностей та інші нотаріальні послуги можуть зрости.

  7391_2354360.jpg (62.66 Kb)


  Такі зміни передбачає відповідний законопроєкт, який парламент направив до Комітету для підготовки до повторного 1-го читання.

  Згідно з текстом документа, вартість посвідчення заповітів збільшиться у 300 разів - з 0,05 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто процедура може коштувати 255 грн, оскільки 1 неоподаткований мінімум становить 17 грн.

  За передачу заяв громадян, державних установ, підприємств та організацій іншим громадянам, державним установам, підприємствам і організаціям держмито збільшиться у 17 разів - з 0,03 до 0,5 неоподаткованих мінімумів.

  За видачу дублікатів нотаріально посвідчених документів пропонують збільшити плату в 167 разів до 5 неоподаткованих мінімумів.

  У пояснювальній записці до законопроєкту пропонують збільшити розміри державного мита на:

  - посвідчення заповітів і довіреностей,

  - засвідчення вірогідності копій документів і витягів,

  - засвідчення справжності кожного підпису на документах,

  - видачу дубліката документів, що стягуються при здійсненні нотаріальних дій державними нотаріальними конторами та виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад народних депутатів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми