Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Прожитковий мінімум не можна обкладати податком - Третьякова

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: прожитковий мінімум, податки

  Україні час закінчувати з практикою, коли державу утримують найбідніші верстви населення, віддаючи частину і без того мізерного доходу. Потрібен інший принцип оподаткування: бідні платять менше, багаті — більше.

  3979_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це в інтерв’ю «Фактам» заявила голова комітету Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова.

  Депутат наполягає, що Україні потрібно зменшення податків для найбідніших, і для цього готується новий закон.

  «В європейській практиці це називається створення прогресивного оподаткування, коли, чим більше людина отримує, тим більший відсоток платить. Замість цього ми маємо регресивну шкалу оподаткування: бідні верстви населення платять найбільший відсоток податків від свого доходу», — пояснила парламентарій.

  В ідеалі підвищений податок для багатих повинен потім розподілятися серед найбідніших, за прикладом того, як це робиться в Європі і США.

  «Там є традиції, коли багаті діляться грошима з бідними у вигляді податків, через державний бюджет. В Україні такого немає», — пояснила глава комітету Ради.

  Новий закон про податки повинен підвести риску під дискусіями про бідність і виживання на прожитковий мінімум.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми