Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Чи можна не платити єдиний податок у воєнний час

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: податки

  Головне управління Дердавної податкової служби у Дніпропетровській області дало відповідь на запитання, чи мають право ФОП — платники ЄП першої та другої груп у період воєнного стану не сплачувати єдиний податок.

  02_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ було внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема, доповнено новим п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

  Що змінилося? Тимчасово, з 1 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану на території України фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку першої та другої груп, мають право не сплачувати єдиний податок.

  При цьому такими особами декларація платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця, не заповнюється за період, в якому єдиний податок не сплачувався (абзац другий п.п. 9.1 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ).

  Однак податківці все ж просять ФОП — платників ЄП першої та другої груп за можливості виконувати свій податковий обов’язок та сплачувати єдиний податок.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми