Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що робити після отримання повістки - пояснення юриста

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: суспільство, повістка

  Людина після отримання повістки зобов’язана у певні строки з’явитися у військкомат.

  0896_1556035560_atoo.jpg (52.19 Kb)

  Про це розповіла 24 каналу юрист Лідія Карплюк.
  За її словами, із собою необхідно взяти документ, що посвідчує особу, військовий квиток, а також документи про стан здоров’я, сімейний стан, навчання. Також потрібно принести будь-які документи, які можуть бути підставою для відстрочення, якщо такі є.
  «Підсумком такого візиту може бути лише уточнення або з’ясування облікових даних особистості», — зазначає експерт.
  У свою чергу адвокат Катерина Аніщенко радить не панікувати після отримання повістки, а перед її підписанням ознайомитись із текстом та правильністю заповнення. У ній мають бути зазначені такі пункти:
  ПІБ, рік народження та адреса;
  місце роботи; вид повістки (уточнення облікових даних, проходження медкомісії, прибуття до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (раніше — військкомат), призов на військову службу);
  дата, час та адреса — коли і куди потрібно з’явитися; назва органу, печатка, підпис, прізвище, ім’я та по батькові керівника військкомату.
  «У разі, якщо ви виявили, що повістка невірно заповнена, не поспішайте підписувати її. Перед підписанням слід зазначити, що вона складена з порушеннями. Окремого поля для цього на повістці немає, але можна зробити напис на вільному місці, поставивши дату та підпис. Зазначте всі недоліки і лише потім ставте свій підпис», — коментує Аніщенко.
  Раніше в Міноборони заявили, що мобілізація триватиме стільки, скільки потрібно, щоб доукомлектувати всі підрозділи, які ведуть оборону держави від окупантів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми