Податки та законодавство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Уряд звільнив інвесторів від важливого податку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Податківці нагадали про особливості оподаткування податком на прибуток інвесторів.

  3115_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це повідомляє Головне управління ДПС у Дніпропетровській області.
  Законом України від 2 березня 2021 року № 1293-ІХ передбачено, що тимчасово, до 1 січня 2035 року, застосовуються особливості оподаткування прибутку підприємства — інвестора із значними інвестиціями (крім тих, що реалізують інвестиційні проєкти у сферах добування з метою подальшої переробки та/або збагачення корисних копалин), який є стороною спеціального інвестиційного договору, укладеного відповідно до Закону № 1293.
  Що це означає
  Особливості оподаткування прибутку таких платників полягають у звільненні від оподаткування податком на прибуток підприємств — інвесторів із значними інвестиціями протягом п’яти послідовних років.
  Обов’язковою умовою застосування цієї преференції є те, що стосується вона виключно оподатковуваного прибутку, який отриманий внаслідок виконання спеціального інвестиційного договору.

  Для платників податковими (звітними) періодами є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком. Платники не можуть застосовувати виключно річний податковий (звітний) період.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми