Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Українцям дозволили відправляти документи поштою за кордон

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: відправка документів, за кордон

  Громадянам України дозволили відправляти документи поштою за кордон.

  1599_1525000212_7158_original.jpg (78.89 Kb)


  Про це пише Visit Ukraine Today.

  Верховна Рада України розширила список документів, які українці можуть надіслати за кордон поштою. Зокрема, до переліку додали внутрішній паспорт та паспорт для виїзду за кордон.

  Українці можуть переслати за кордон такі документи:

  внутрішній паспорт;
  паспорт для виїзду за кордон;
  посвідчення особи щодо повернення в Україну.

  Варто зазначити, що дозвіл на пересилання цих документів діятиме лише під час воєнного стану. Після його скасування правила стануть незмінними.

  Які документи заборонено надсилати за кордон?

  Згідно з українським законодавством, поштою не можна надіслати:

  дозволи на право носіння зброї;
  трудові книжки;
  військові квитки;
  посвідчення особи (крім тих, що дозволені).

  Крім того, відповідно до законодавства Всесвітньої поштової спілки, у міжнародних посилках, бандеролях, мішках «M» забороняється пересилати письмові повідомлення, що мають характер ділового та особистого листування, а також будь-яку кореспонденцію, що не належить відправникам або адресатам, за винятком рахунків та описів додатків.

  Що буде, якщо у вашій посилці знайшли заборонений документ?

  У разі, якщо у вашій посилці виявили предмети або документи, які заборонені для відправлення за кордон поштою, їх вилучення здійснюється в порядку, встановленому законодавством, а саме оператор поштового зв’язку повертає їх відправнику або вживає заходів до їх вилучення.

  Відповідно до законодавства, поштові відправлення тимчасово зберігаються об’єктом поштового зв’язку за місцем їх виявлення з дотриманням вимог ведення обліку, збереження та обмеження доступу до них сторонніх.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми