Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Киянам змінять тривалість комендантської години

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: комендантська година

  Зараз триває процедурне узгодження щодо термінів і порядку зміни тривалості комендантської години.

  8746_1555943299_1509361618_shutterstock_691723198.jpg (31. Kb)


  У Києві з 26 березня планують скоротити комендантську годину, вона триватиме з 00:00 до 05:00, повідомила Київська міська військова адміністрація.

  "Після вирішення питання щодо удосконалення системи інженерних загороджень, зараз триває процедурне узгодження щодо термінів і порядку зміни тривалості комендантської години в Києві. Згідно з робочим варіантом, найвірогідніше з 26 березня комендантська година в столиці України скоротиться. Починаючи від вказаної дати, вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня", - йдеться у повідомленні.

  Комендантська година у Києві – кияни невдоволені
  У лютому на сайті Київської міськради зареєстрували петицію щодо скорочення комендантської години в столиці. Невдовзі вона набрала необхідну кількість голосів.

  Автори звернення закликали чиновників зменшити комендатську годину з 00:00 до 05:00 ранку, оскільки наймані працівники не мають змоги вчасно діставатися з роботи додому.

  Останнього разу комендатську годину змінювали 15 травня 2022 року. Відтоді режим обмежень на пересування у місті діє з 23:00 до 05:00 (зокрема, метро – з 06:00 до 22:00, а наземний громадський транспорт – з 06:00 до 22:30).

  Комендантська година – це важливо знати кожному
  Під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, а також переміщатись транспортом або пішки.

  Якщо в заборонений час людина знаходиться на вулиці, то комендантський патруль має право затримати дану особу і перевірити у неї наявність документів, встановити причину порушення комендантської години.

  У разі потреби може бути проведений огляд речей, транспортного засобу та навіть помешкання затриманого.

  Якщо затриманий чинить опір або не виконує законні вимоги комендантського патруля, то до такої особи можуть застосувати фізичну силу чи (в крайньому випадку) вогнепальну зброю.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми