Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Парламент прийняв значущий "рибний" закон

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ВР України, реформа рибної галузї

  Верховна Рада ухвалила закон щодо удосконалення державного регулювання в галузі рибного господарства.

  9597_1-6-3.jpg (67.78 Kb)


  Як повідомив у вівторок, 21 березня, народний депутат Ярослав Железняк у своєму каналі в Telegram, за ухвалення цього закону (№ 7616) проголосував 271 депутат.

  Метою законопроекту є спрощення процедур доступу до ринку, мінімізація кількості «контактів» під час оформлення дозвільної документації шляхом створення прозорого механізму аукціонних торгів з продажу прав на укладання договорів на право спеціального використання водних біоресурсів, зменшення адміністративного навантаження на бізнес та спрощення процедури набуття в оренду водних об’єктів для рибогосподарських потреб завдяки скасуванню необхідності отримання погодження Державного агентства водних ресурсів України.

  Разом з цим, для договорів оренди, термін дії яких закінчується у період воєнного стану і протягом календарного року після його припинення чи скасування, передбачається норма про автоматичне продовження.

  Також пропонується упорядкування правовідносин щодо взяття в користування гідротехнічних споруд для цілей аквакультури. На меті також є цифровізація цієї галузі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми