Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

В Україні анонсували податкову реформу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: податки

  Після перемоги на російським агресором на полі бою одним із ключових завдань буде відбудова країни, для цього необхідно створити сприятливі податкові умови.

  2037_1470310540-3260.jpg (42.47 Kb)


  Про це заявив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у посланні до Ukrainian tax reform and anti-corruption summit, повідомили Укрінформу в ОП.
  «Для нас вкрай важливо залучити до побудови нової країни як зовнішніх, так і внутрішніх інвесторів. А для цього потрібно створити найкращі умови ведення бізнесу. І серед них модель оподаткування — одна з найважливіших», — сказав Єрмак.
  Керівник ОП наполягає, що до перемоги потрібно напрацювати таку модель оподаткування, яка дасть змогу створити найпривабливіші серед країн-конкурентів умови для ведення бізнесу.
  «Мало запропонувати податкові умови не гірші, ніж у сусідів. Вони мають бути набагато кращими. У глобальній конкуренції за інвестиції Україна має стати чемпіоном. Водночас, наша реформа має раз і назавжди прибрати корупцію з податкової сфери», — підкреслив Єрмак.

  За повідомляється, послання керівника Офісу глави держави до учасників саміту було зачитано модератором.
  У Києві в четвер триває Ukrainian tax reform and anti-coruption summit. Це платформа для обговорення нового суспільного договору між державою та бізнесом: податкової реформи, яка підтримає український бізнес у воєнний час та створить умови для виведення економіки з тіні та подолання корупції у податковій системі. Захід проводиться під патронатом Офісу Президента.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми