Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи заборонять в Україні виїзд за кордон 17-річних юнаків

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: виїзд за кордон, чоловіки

  В мережі поширили інформацію про те, що в Україні хочуть заборонити виїзд за кордон 17-річних юнаків.

  1565_67744.jpg (.95 Kb)


  Тепер з’явилось офіційне роз’яснення щодо цього від Держприкордонслужби.

  У відомстві зауважили, що вимушені внести роз’яснення щодо виїзду за кордон чоловіків з України під час дії воєнного стану, адже низка інформресурсів повідомила неправдиву інформацію.

  «У зв’язку з появою на інформаційних ресурсах повідомлень щодо заборони виїзду з України 17-річним юнакам, вносимо роз’яснення», — йдеться у повідомленні ДПСУ.

  Там зазначили, що після введення в Україні воєнного стану обмежено виїзд громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років (окрім визначених винятків).

  «На 17-річних юнаків ці обмеження не розповсюджуються», — наголосили у відомстві.
  До речі, немає й обмежень на виїзд із України для військовозобов'язаних жінок. Лише депутатки та чиновниці мають обмеження на перетин кордону.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми