Податки та законодавство, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Байден вирішив скасувати мито на українську сталь

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Байден, мито, українська сталь

  Президент США Джо Байден вирішив скасувати мито на українську сталь у розмірі 25% ще на один рік. Крім того, сталь із ЄС, для виготовлення якої використовували українську сировину, також звільнена від мит.

  6266_769.jpg (50.02 Kb)


  Таким чином Україна зможе продавати свою сталь на одному з найбільших ринків – США. Також рішення звільнити від мита сталь із ЄС, яке виготовили з української сировини, підштовхує європейські компанії до купівлі української продукції, йдеться у повідомленні Мінекономіки.

  "Протягом цього року ми пояснювали партнерам, що головний спосіб відновити українську металургію – це інтегрувати її у виробничі ланцюжки до ЄС та США. Прокламація президента США – один із найбільш практичних способів посилити таку інтеграцію", - прокоментувала Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

  Україна також працює з ЄС щодо інтеграції ринків сталі. Автономні торгові заходи ЄС, продовжені на рік 25 травня, передбачають звільнення української сталі від сплати антидемпінгових та захисних мит. Крім того, в рамках промислового діалогу Україна-ЄС розпочато окремий діалог зі сталі, який включає виробників сталі.

  Виробництво сталі в Україні у першому кварталі 2023 року було на 66,22% менше, ніж у першому кварталі 2022 року – 1,23 млн тонн проти 3,6 млн. тонн відповідно.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми