Податки та законодавство, Нерухомість та земля, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українцям до 1 липня податкова розішле квитанції

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: податки, нерухомість

  В Україні до 1 липня податкова розішле квитанції із повідомленнями про необхідність сплатити податки за свої квартири. Розмір податку залежить від площі житла, причому платити потрібно тільки за зайві квадрати.

  9719_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Як говориться в матеріалі, "зайвою" вважається площа квартири від 60 квадратів (податок нараховують на кожен наступний метр) та будинок від 120 квадратів. Платити потрібно за минулий рік та сума податку становить до 1,5% мінімалки. На даний момент це 97,5 грн.

  Після отримання платіжки (до 1 липня) є 60 днів для того, щоб без штрафу сплатити податок. Тобто до кінця літа українці, які мають нерухомість вказаної площі. Розглянемо кілька прикладів.

  Якщо у вас є квартира площею 100 квадратних метрів, потрібно заплатити за 40 квадратів. Це 3900 грн. Якщо у вас є будинок і квартира, загальна площа повинна становити до 180 квадратів.

  Платити податки за нерухомість не потрібно у таких випадках:

  якщо нерухомість перебуває у зоні бойових дій;
  якщо нерухомість знаходиться у окупованій зоні;
  якщо нерухомість знищена внаслідок бойових дій.
  Зазначимо, надходження податку на нерухомість надходить до органів місцевої влади. При цьому потрібно сплачувати до податкової служби за місцем своєї реєстрації.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми