Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Уряд спростив переміщення через кордон військової техніки

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: розмитнення, техніка для ЗСУ

  Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, згідно з якою ЗСУ зможуть переміщувати через кордон військову техніку та інші товари у спрощеному порядку.

  7900_photo_2023-03-01-13_12_18.jpeg (59.78 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба КМУ.

  «Кабінет Міністрів України прийняв постанову „Деякі питання застосування документа для декларування військової техніки та інших товарів (форми 302 України)“ щодо впровадження стандартів ЄС та НАТО під час митного декларування військової техніки Збройних Сил України», — йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, проєкт рішення уряду було розроблено Мінфіном спільно з Держмитслужбою та Міноборони на виконання нещодавно прийнятих Верховною Радою змін до Митного кодексу щодо впровадження спрощених процедур декларування та митного оформлення військової техніки та інших товарів ЗСУ, а також збройних сил інших держав, які переміщуються через державний кордон, аналогічних існуючим в країнах ЄС та НАТО.

  Такі процедури застосовуватимуться під час тимчасового вивезення, тимчасового ввезення, реімпорту, реекспорту, а також транзиту територією України військової техніки та іншого майна.

  Як пояснили в пресслужбі, прийнятою постановою затверджено форму 302 України, що замінює митну декларацію і на підставі якої ЗСУ зможуть переміщувати військову техніку та інші товари у спрощеному порядку.

  Також постановою затверджено положення про форму 302 України, порядок її заповнення та порядок виконання митних формальностей з її використанням. Окремий розділ цієї постанови присвячено порядку виконання митних формальностей під час переміщення через державний кордон військової техніки та інших товарів із використанням форми 302 ЄС, форми 302 НАТО та форми 302 інших держав.

  В уряді наголосили, що до набуття повноправного членства України в Європейському Союзі або Організації Північноатлантичного договору форма 302 України буде застосовуватись після заключення міжнародних договорів між Україною та відповідними державами про можливість її використання в таких державах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми