Податки та законодавство Автор: profi Друкувати

Міндоходів вводить електронні податкові перевірки

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Міндоходів, податкова, перевірки, електронні

  Міністерство доходів і зборів планує поліпшити якість податкового аудиту шляхом проведення електронних перевірок. Механізм електронних перевірок , права та обов'язки платників і податкових аудиторів визначені в розробленому міністерством проекті закону "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо подальшого впровадження електронного сервісу і здійснення електронних перевірок".


  yyytttttddd2211.jpg

  Зокрема, пропонують законодавчо врегулювати питання проведення контролюючими органами електронних перевірок на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях та електронних документах платника податків. Такі перевірки проводитимуться за заявою платника податків.

  З 2015 р. послуга буде доступна для всіх представників малого та середнього бізнесу , що працюють на загальній системі оподаткування, з 2016 р. - для всіх категорій платників податків.

  "Запровадження електронних перевірок - це частина нашої стратегії з розвитку податкового сервісу, дерегуляції ведення підприємницької діяльності", - зазначив міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

  Читайте також: "Держбюджет-2014 поповнять новими податками".

  Крім того, фахівці міністерства запевняють, що існуюча інфраструктура електронного документообігу дозволить перейти на дистанційний аудит без додаткових витрат як для бюджету, так і для платників податків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми