У WebMoney далі проблеми.
Платіжна система намагається через суд розблокувати рахунки.
"Подаємо позови, оскарження, апеляції - в деталі вдаватися не хочу. На жаль, всі ці процедури мають певний термін розгляду. Є більш швидкий спосіб - якщо люди, відповідальні за ухвалення рішення про арешт рахунків, його відкличуть", - заявив представник компанії Олексій Титов.
За його словами, компанія готова змінити юридичну конструкцію, в якій працює, і переключитися на схему роботи в рамках законодавства про електронні гроші.
"Але система електронних грошей в Україні може функціонувати лише в тому випадку, якщо правила її роботи узгоджені Нацбанком. Три роки тому банк-партнер WebМoney в Україні подав в НБУ правила, розроблені за нашою участю (WebMoney Note). І вже три роки банк не може отримати погодження, правила не розглядаються", - зазначив представник WebMoney.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…
Додати коментар