Податки та законодавство Автор: Ivasenko Друкувати

Які зміни принесе закон "Про запобігання фінансової катастрофи"?

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: закон, податки, Україна

  Даний закон фіксує основну ставку податку на прибуток підприємств на рівні 18% і ПДВ на рівні 20%.

  penz.jpg

  Починаючи з 1 липня встановлена ​​прогресивна шкала оподаткування доходів фізичних осіб за ставками 15 %, 17 %, 20 % і 25 % для всіх доходів, включаючи дивіденди, відсотки, роялті, інвестиційний прибутку. Даний податок не стосується доходів від зарплати, а стосується лише пасивних доходів.

  Збільшуються ставки плати за користування надрами: на газовий конденсат підвищена ставка до 42%, на нафту збережена на попередньому рівні 39 %.

  Ставки збору за користування радіочастотним ресурсом України також збільшено в два рази.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні введуть ще один податок

  Вдвічі збільшено ставки на нові автомобілі і мотоцикли з об'ємом двигуна більше 0,5 л; встановлено ставки акцизу на мотоцикли з об'ємом двигуна до 0,5 л на рівні 0,06 євро за 1 куб. см. і підвищені у два рази ставки акцизного податку на автомобільні кузова.

  Введено збір на обов'язкове державне пенсійне страхування за ставкою 0,5 % при здійсненні операцій з купівлі юридичними і фізичними особами іноземної валюти в безготівковій та / або готівковій формі.

  Введено податок в 15-17 % на пенсійні виплати, якщо їх розмір перевищує 10 тис. гривень з суми перевищення.

  Також, зменшено неоподатковуваний імпорт товарів, що переміщуються в міжнародних поштових відправленнях, з 300 до 150 євро.

  Крім того, закон збільшує ставки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби на 25 %, пиво - на 42,5 %. Таким чином, сукупне підвищення ставок на спирт та алкогольні напої в 2014 р. складуть 39 %, на тютюнові вироби - 31,5 %, на пиво - 42,5 %.

  Закон також скорочує загальну чисельність правоохоронних органів (МВС, СБУ, Управління держохорони, прокуратури).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми