Приватизація, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Сакральна сума від приватизації гуляє з бюджету в бюджет - економіст

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: приватизація

  У наступний рік одні вибори, другі – уряду буде не до того, щоб виконувати дохідну частину бюджета. В ній, як завжди, закладені певні ризики. Сакральна сума в 17 млрд грн від приватизації, яка гуляє з бюджету в бюджет, а в цьому ще й 21 млрд грн закладено – якщо немає цього в дохідній частині, треба десь скоротити. Скорочується, безумовно, освітня сфера, охорона здоров’я, соціальна сфера.

  1947_935_1_650x410.jpg (38.77 Kb)


  Про це заявив міжнародний експерт, економіст, член "Економічного дискусійного клубу" Ігор Гарбарук.

  "Здається, невиконання дохідної частини бюджету має турбувати народ України, а не МВФ. Якщо подивитись спочатку підписані документи з МВФ, то це мала бути більше фінансова співпраця. Те ж, що ми бачимо, вимоги від цієї фінансової інституції та інших, вони політичні. Тільки тоді, як людина стане в основі формування бюджету України, потреби звичайних громадян, тільки тоді отримаємо дійсно збалансований бюджет. А поки маємо «хотєлки» членів уряду, депутатів, олігархічних кланів та закордонних фінансових установ. Як виживати українцю – ніхто не говорить".

  Економіст закцентував, що коли необхідно підняти ціни на будь-які послуги, від проїзду до вартості газу, ніхто не питає, чи є в громадян чим заплатити. З іншої сторони, коли Мінфіну потрібно щось перерахувати чи виділити кошти, чиновники починають пояснювати, що змоги такої немає.

  "Державні службовці, політики всю відповідальність перекладають на населення Україн  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми