Приватизація Автор: RomanK Друкувати

Зеленський ініціює розширення приватизації

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: приватизація, Зеленський

  Президент України Володимир Зеленський заявив, що в жовтні планують скоротити список компаній заборонених до приватизації.

  6623_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це Зеленський заявив під час зустрічі з представниками ділових кіл США, яка відбулася в рамках візиту президента України до Нью-Йорка для участі в Генеральній асамблеї ООН.

  "У жовтні планується розгляд законопроекту, який істотно скорочує перелік підприємств, заборонених до приватизації. Ми починаємо приватизацію державних компаній і запрошуємо до участі в наших відкритих аукціонах", – сказав Зеленський.

  Також, за словами президента України, Верховна Рада найближчим часом розгляне законопроект про концесії, який дозволить залучити на прозорих і зрозумілих умовах інвестиції в інфраструктуру.

  Нагадаємо, 20 вересня Олексій Гончарук представив колективу Фонду державного майна України нового керівника – Дмитра Сенниченка.

  25 вересня набули чинності зміни в закон про приватизацію державного майна. Зокрема, зміни були внесені у дев'яту статтю, яка передбачала створення Спеціальної контрольної комісії Ради з числа народних депутатів для контролю за приватизацією, дотримання законодавства та аналізу наслідків приватизації.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми