Приватизація Автор: RomanK Друкувати

Скільки українців втратили роботу через війну

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, війна

  24 лютого 2022 року російські війська атакували територію України з кількох напрямів. Попри війну, 52% компаній в країні продовжили працювати, однак тільки 17% з них повідомили, що функціонують у повному обсязі.

  3682_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це свідчать результати опитування Ain.ua. Опитування пройшли 843 читача сайту, 73% з яких — працюють в ІТ-індустрії чи працювали до війни.

  За результатами дослідження, 83,2% респондентів зберегли роботу попри війну. 67% з них працюють в ІТ. 16,8% опитаних повідомили про втрату робочого місця через війну. Однак, варто зважати, що це може бути пов‘язано як з самостійним рішенням респондентів, так і з повним припиненням діяльності деяких підприємств.
  Станом на 7 березня 2022 року (11 день повномасштабної війни), коли було запущене опитування, 67,9% респондентів вже повернулись до виконання робочих задач. 93% з них працюють віддалено.

  При цьому, більшість компаній не вимагають від співробітників повної віддачі й пропонують залучатись за бажанням або змогою.
  21,4% повідомили, що вимушено не можуть працювати у зв‘язку з обставинами.
  7,5% — пішли або були відправлені у відпустку за власний рахунок.
  3,3% респондентам компанія-роботодавець дала оплачену відпустку.

  Також результати опитування свідчать, що 45,1% опитаних суміщають роботу з волонтерством за власним бажанням, 13,2% повністю її заміщають. 28,2% тільки працюють.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми