Приватизація Автор: RomanK Друкувати

Україна продасть три державних гіганта

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: приватизація

  Фонд держмайна готує до приватизації підприємства у Запоріжжі — «Запорізький титано-магнієвий комбінат», «Кремнійполімер» та «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат».

  9456_1807580.jpg (61.83 Kb)


  Про це повідомила пресслужба ФДМУ.
  «Заступниця Голови ФДМУ Яна Матієва відвідала промислові підприємства в Запоріжжі, обговорила з керівництвом їх роботу та підготовку до приватизації», — сказано в повідомленні.

  У ФДМУ впевнені, що кожне з підприємств стане перспективним активом для майбутніх інвесторів.
  У чому перспективність активів:
  Запорізький титано-магнієвий комбінат — єдиний у Європі виробник губчастого титану;
  Кремнійполімер — єдиний в Україні виробник кремнійорганічної продукції (силіконів);
  Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат — колишній флагман алюмінієвої промисловості, єдиний виробник первинного алюмінію.
  «Наша мета — готувати підприємства до приватизації та зробити їх привабливими для інвесторів. Кошти від приватизації ми направляємо на підтримку Сил Оборони», — зазначила Яна Матієва.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми