Робота. Зарплата. Пенсії, Тарифи. Ціни. Штрафи, Фото Автор: RomanK Друкувати

В Україні слід підвищити мінімальну зарплату в 15 разів - економіст

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: тарифи, Україна, зарплата

  Щоби українці платити такі шалені тарифи, їм слід в ради підняти мінімальну заробітню плату.

  4790_1414664640_76756fa6bb920ed234a19641420589f3.jpg (31.35 Kb)

  Так вважає економіст Борис Кушнірук.

  На його думку, Уряд довів тарифи на газ до ринкових. Їх мали б поступово піднімати протягом 20 років, але уряд цього не робив через популізм та боязнь втратити виборців.

  "Для того щоб піднімати ціну на газ потрібно підняти мінімальну зарплату в 15 разів", - пояснює він, але цього ніхто не зробив.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні знизилася середня зарплатня: дані по регіонам

  "Зарплата ніяк не залежить від тарифів, а залежить від продуктивності праці. Коли людина приходить в магазин, вона орієнтується на свій гаманець. Якусь річ купуємо, а якусь ні. Ніхто ж не вимагає, щоб банани коштували дешевше для цієї людини, бо вона мало заробляє. Газ це товар, він нічим не відрізняється крім системи постачання. Продуктивність праці в Україні втричі нижча ніж в Європі. Ми витрачаємо на енергоносії в 3-4 рази менше ніж на заході. Я був вражений, коли дізнався, що тариф на світло у Туреччині 75 центів, тоді як в Україні він був 3 центи. І вони не вмикають кондиціонери без діла, там не допросишся щоб включили кондиціонер. Турки кажуть, що це дорого", - зауважує він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми