Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Соціальні виплати нараховуватимуть по-новому

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Владислав Машкін, пенсії, соціальні виплати, пенсійна реформа, Пенсійний фонд

  Нова пенсійна реформа не передбачатиме збільшення пенсійного віку.

  19_2dc401115f_121101.jpg (37.32 Kb)


  Таку заяву оприлюднив заступник голови правління Пенсійного фонду України Владислав Машкін.

  Згідно даних нарахування пенсій по-новому розпочнеться з 1 січня 2016 року. Таким чином VIP-пенсіонери нічим не будуть відрізнятися від звичайних, так як пенсії нараховуватимуться за загальними принципами усім категоріям.

  Витрати, які не властиві страховій пенсійній системі, будуть фінансуватися з державного бюджету, що повинно мінімізувати дефіцит Пенсійного фонду.

  "Зокрема, з бюджету держави фінансуватиметься різниця між страховою і мінімальною пенсіями, — уточнив Машкін. — Тоді як зараз ці кошти виплачуються з бюджету Пенсійного фонду. Це ж стосується і ряду інших витрат, таких як виплати особам, які не мають права на пенсію, пенсії військовослужбовців, різні державні допомоги, надбавки, доплати. Після впровадження реформи з коштів Пенсійного фонду людина буде отримувати тільки те, що вона заробила завдяки своїм страховим внескам у солідарну систему. Решта буде платити держбюджету".

  Натомість накопочувальна система пенсій впровадиться з 1 січня 2017 року. При цьому солідарна система збереже свою базову роль основи всієї пенсійної системи. Крім того, людина отримає можливість заробити собі додаткову пенсію – це будуть приватні кошти кожної особи.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенко: Нова пенсійна реформа вводитиметься поетапно

  Також фінансист спростував чутки про підвищення пенсійного віку в рамках реформи.

  "Пенсійна реформа не передбачає підвищення віку виходу на пенсію", — запевнив Машкін.

  Проте, у законі передчали нарахування пенсій окремим категоріям населення. До таких увішли працівники шкідливих виробництв: шахтарі, металурги, хіміки, аграрії та інші. Система буде діяти таким чином, що роботодавець на підприємстві буде платити за своїх працівників підвищені внески в Пенсійний фонд.

  Також буде змінено механізм фінансування пільгових пенсій, а для самого працівника шкідливого виробництва принцип нарахування пільгової пенсії залишиться незмінним.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми