Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Як знайти роботу в кризу?

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: робота в Польші, Робота

    На жаль, через нестабільну ситуацію в нашій країні, кризу, скорочення робочих місць та втрату роботи безліч громадян виявились у скрутному становищі. Брак роботи, інфляція, падіння національної валюти та збіднення торкнулось чи не кожної української сім’ї. Багато з нас задаються важливим та насущним питанням: як у цей нелегкий період втриматись на робочому місці або ж знайти більш прибуткову роботу. Сьогодні ми поговоримо про це та розповімо про ймовірні варіанти вирішення цієї проблеми.

    вирішили змінити місце роботи

    Якщо ж ви вирішили змінити місце роботи ,або ж вас звільнили/скоротили, не варто розгублюватись, сконцентруйтесь на пошуку нового місця та налаштуйте усі свої сили на цей процес. Якщо ви певні, що знайти роботу не так вже й важко – ви помиляєтесь. Сотні тисяч наших співвітчизників мріють знайти кращий варіант і, можливо, робoта вашої мрії для когось наразі стає реальністю.

    Безліч українців у цей нелегкий період наважуються на заробітки закордоном. Висока платня та наявність робочих місць підкріплюють наміри громадян. Проте пам’ятайте про шахраїв, обирайте з особливою увагою та обережністю. До прикладу робота в Польщі – добрий шанс чесно заробити. Безліч різноманітних вакансій для різного віку та вмінь, як для жінок, так і для чоловіків. Такий широкий вибір варіантів точно допоможе вам знайти саме вашу майбутню вакансію.

    Якщо ж все ж таки ви вирішили залишитись в Україні та продовжити пошуки – дамо вам кілька важливих порад:
    Перш за все шукайте систематично, розгортання операції з пошуку раз на місяць – не ваш варіант. Візьміть собі за правило виділяти щодня (або кожні два дні) виділяти 15 хвилин свого часу на перегляд вакансій на сайтах в Інтернеті, відправку резюме, читання нових оголошень та газет, чим швидше ви побачите вакансію – тим більші ваші шанси її отримати.

    Не чекайте, що вам пощастить відразу та не засмучуйтесь, якщо вас спіткала невдача, майте терпіння.

    Приділіть трохи часу для складання ідеального резюме. Головне в цій справі: чіткість та лаконічність. Уникайте непотрібної інформації, позбавте роботодавця постійних кліше: "пунктуальний, відповідальний, готовий до співпраці", краще вкажіть якості, які важливі саме для вашої професії, ваші навики та вміння. Якщо ж ви все ж пишете в резюме про свої головні якості, то радимо вносити бодай одну "сумнівно негативну" якість. До прикладу "надмірно прискіпливий", адже така якість дуже згодиться для якісного виконання поставлених цілей, хоча й має негативний відтінок. Роботодавець точно зверне на це увагу.

    А взагалі, головне – це бажання працювати та віра у те, що все вдасться.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми