Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Уряд ввів режим постійного підвищення соцстандартів

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: Кабмін, соцстандарти

  Соцстандарти будуть рости швидше інфляції, упевнені в Кабміні.

  9961_rew_1_650x410.jpg (33.78 Kb)


  В умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги українським урядом введено режим постійного підвищення соціальних стандартів.

  Про це під час Години Уряду у Верховній Раді заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

  "Перший етап підвищення вже стався в травні цього року на 5,2%. Другий етап передбачається здійснити в грудні на 10,3%. Загальне підвищення основного соціального стандарту (прожиткового мінімуму) відповідно до прийнятих Верховною Радою рішення до кінця року складе 16%, що перевищує прогнозований рівень інфляції і забезпечує поступове відновлення купівельної спроможності громадян", – зазначила Рева.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кабміні знають, хто ставить "палки в колеса" бізнесу

  При підвищенні прожиткового мінімуму збільшуються розміри мінімальної зарплати, мінімальної пенсії, державних соціальних виплат, нагадав Рева.

  "З 1 липня 2016 го року з ініціативи уряду для 276 тис. пенсіонерів скасовано оподаткування пенсій, розмір яких не перевищує 10 прожиткових мінімумів, для осіб, які втратили працездатність на 1 січня звітного року. На 1 січня така сума становила 10 740 грн", – уточнив Рева.

  Зараз уряд працює над питанням додаткового підвищення мінімальних гарантій в сфері оплати праці з початком опалювального сезону восени цього року для посилення соціального захисту населення, підкреслив Рева.

  Нагадаємо, уряд і Національний банк України прогнозують в 2016 році споживча інфляція на рівні 12%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми