Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Страховий стаж для призначення пенсії можна "докупити"

 • Джерело: napensii.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Якщо після досягнення пенсійного віку українець не має 15-річного страхового стажу, він може залишитися без пенсії. Однак, згідно з чинним законодавством, страховий стаж можна "купити".

  3813_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це з посиланням на завсектором платежів у пенсійну систему Бериславського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Ірину Коникову повідомляє прес-служба управління ПФУ.

  Згідно з українським законодавством, страховий стаж — це період, протягом якого сплачуються страхові внески.
  На сьогоднішній день трудовий стаж можливо "купити" шляхом добровільної участі в пенсійному страхуванні. Укласти договір про добровільну участь можна на термін не менше одного року, при цьому за окремим договором можна здійснити одноразову сплату єдиного внеску за попередні періоди, у яких особа не підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 300 псевдопереселенців змирилися з втратою соцвиплат

  Таким чином, чинним законодавством передбачена можливість зарахування окремих періодів життєдіяльності людини в страховий стаж, необхідний для призначення пенсій, шляхом сплати страхових внесків за договорами добровільного участі в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми