Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Безробітним підвищили соцвиплати

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: безробіття, робота

  Згідно з документами, зареєстрованим 30 листопада минулого року, з 1 січня 2017 року встановлено нові розміри допомоги по безробіттю в Україні.

  9701_383563024.jpg (39 Kb)


  Мінімальні розміри допомоги були затверджені постановою Фонду загальнообов'язкового соціального страхування на випадок статусу "безробітний". Відповідно до нової постанови, мінімальний розмір допомоги тепер буде досягати 544 гривень для застрахованих громадян, стаж яких не досягає шести місяців, а також для інших осіб, які зазначені в статті 22 частини другої Закону про загальнообов'язкове соціальне страхування на випадок втрати роботи. Для безробітних осіб, трудовий стаж яких перевищує шість місяців, допомога по безробіттю становитиме 1160 гривень – ці правила зазначені у статті 22 частини першої.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вашингтон підготував для Росії "новорічні санкції"

  Нагадаємо, що раніше допомога по безробіттю в Україні сягало 544 гривень і 80 відсотків від прожиткового мінімуму для всіх працездатних громадян відповідно для цих категорій. Потрібно зазначити, що кількість безробітних у нашій країні не скорочується, більше того, зростає кількість тих, хто працює неофіційно.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми