Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Безробітним підвищили соцвиплати

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: безробіття, робота

  Згідно з документами, зареєстрованим 30 листопада минулого року, з 1 січня 2017 року встановлено нові розміри допомоги по безробіттю в Україні.

  9701_383563024.jpg (39 Kb)


  Мінімальні розміри допомоги були затверджені постановою Фонду загальнообов'язкового соціального страхування на випадок статусу "безробітний". Відповідно до нової постанови, мінімальний розмір допомоги тепер буде досягати 544 гривень для застрахованих громадян, стаж яких не досягає шести місяців, а також для інших осіб, які зазначені в статті 22 частини другої Закону про загальнообов'язкове соціальне страхування на випадок втрати роботи. Для безробітних осіб, трудовий стаж яких перевищує шість місяців, допомога по безробіттю становитиме 1160 гривень – ці правила зазначені у статті 22 частини першої.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вашингтон підготував для Росії "новорічні санкції"

  Нагадаємо, що раніше допомога по безробіттю в Україні сягало 544 гривень і 80 відсотків від прожиткового мінімуму для всіх працездатних громадян відповідно для цих категорій. Потрібно зазначити, що кількість безробітних у нашій країні не скорочується, більше того, зростає кількість тих, хто працює неофіційно.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми