Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названа середня зарплата на Донбасі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата, Донбас

  Середня номінальна заробітна плата одного штатного працівника підприємств, установ, організацій та їх відокремлених підрозділів (з кылькістю зайнятих 10 осіб і більше) Донецької області (без урахування частини зони проведення антитерористичної операції) в січні 2017 року склала 6503 грн.

  8214_783.jpg (35.2 Kb)


  У порівнянні з попереднім місяцем, тобто груднем 2016 року, середній рівень оплати праці зменшився на 8,6%. На величину січневої зарплати та її динаміку в порівнянні з попереднім місяцем традиційно вплинуло скорочення одноразових виплат, які, як правило, здійснюються в грудні (винагороди за підсумками роботи за рік, за вислугу років, компенсаційні виплати за невикористану відпустку і т.п.), а також зменшення фонду робочого часу через новорічно-різдвяні свят а (в грудні 2016 року одним штатним працівником було відпрацьовано в середньому 146 годин, а в січні 2017 року – 131 годину, або на 10,2% менше). У порівнянні з січнем 2016 року середня зарплата номінально зросла на 26,5%.

  Реальна заробітна плата (з урахуванням зміни цін і сплачених податків) в січні 2017 року в порівнянні з груднем попереднього року зменшилася на 9,9%, а в порівнянні з січнем 2016 року вона зросла на 12,8%.

  Січнева зарплата вище середнього показника по Україні (6008 грн) на 8,2%. Як і раніше, регіон посідав друге місце в країні (найвищий рівень оплати праці в січні був в Києві – 9292 грн, найнижчим – у Тернопільській області, де він склав 4641 грн).

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Судді відновили чинність формули “Роттердам+”

  За рівнем середньої заробітної плати в січні 2017 року найбільш високооплачуваними серед основних видів економічної діяльності були працівники металургійного комплексу (8767 грн). Понад 8 тис.грн склала в січні зарплата також працівників вугільної промисловості (8364 грн).

  Більше 7 тис.грн нараховано в січні одному штатному працівнику торгівлі (7685 грн), підприємств з виробництва коксу та продуктів нафтопереробки (7411 грн), фінансової і страхової діяльності (7118 грн). Вище середнього по економіці області показника була в січні зарплата також працівників підприємств з виробництва, постачання та розподілу електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря (6809 грн). Менше, ніж в середньому по регіону, але більше 6 тис.грн була середня зарплата працівників сфери державного управління (6274 грн).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми