Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названа середня зарплата на Донбасі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата, Донбас

  Середня номінальна заробітна плата одного штатного працівника підприємств, установ, організацій та їх відокремлених підрозділів (з кылькістю зайнятих 10 осіб і більше) Донецької області (без урахування частини зони проведення антитерористичної операції) в січні 2017 року склала 6503 грн.

  8214_783.jpg (35.2 Kb)

  У порівнянні з попереднім місяцем, тобто груднем 2016 року, середній рівень оплати праці зменшився на 8,6%. На величину січневої зарплати та її динаміку в порівнянні з попереднім місяцем традиційно вплинуло скорочення одноразових виплат, які, як правило, здійснюються в грудні (винагороди за підсумками роботи за рік, за вислугу років, компенсаційні виплати за невикористану відпустку і т.п.), а також зменшення фонду робочого часу через новорічно-різдвяні свят а (в грудні 2016 року одним штатним працівником було відпрацьовано в середньому 146 годин, а в січні 2017 року – 131 годину, або на 10,2% менше). У порівнянні з січнем 2016 року середня зарплата номінально зросла на 26,5%.

  Реальна заробітна плата (з урахуванням зміни цін і сплачених податків) в січні 2017 року в порівнянні з груднем попереднього року зменшилася на 9,9%, а в порівнянні з січнем 2016 року вона зросла на 12,8%.

  Січнева зарплата вище середнього показника по Україні (6008 грн) на 8,2%. Як і раніше, регіон посідав друге місце в країні (найвищий рівень оплати праці в січні був в Києві – 9292 грн, найнижчим – у Тернопільській області, де він склав 4641 грн).

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Судді відновили чинність формули “Роттердам+”

  За рівнем середньої заробітної плати в січні 2017 року найбільш високооплачуваними серед основних видів економічної діяльності були працівники металургійного комплексу (8767 грн). Понад 8 тис.грн склала в січні зарплата також працівників вугільної промисловості (8364 грн).

  Більше 7 тис.грн нараховано в січні одному штатному працівнику торгівлі (7685 грн), підприємств з виробництва коксу та продуктів нафтопереробки (7411 грн), фінансової і страхової діяльності (7118 грн). Вище середнього по економіці області показника була в січні зарплата також працівників підприємств з виробництва, постачання та розподілу електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря (6809 грн). Менше, ніж в середньому по регіону, але більше 6 тис.грн була середня зарплата працівників сфери державного управління (6274 грн).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми